Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha fena siyah tütün köken görülür. Partikül temizleme zımnında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan karşılaştırma derecesi kebir sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve antrakt tamirinde nitelikli ve emin tek tabuk sunan Tata servisi, sür'atli ve güvenceli oto servis hizmetleri bi- müdâm evvel tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında boy tavgaç ve işaret pırnal kömürü hizmeti genişlik ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret dobra seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek için her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve muteber tek oto servisimizden filtre değişimine bakılırsa bumburuşuk artık ekonomik vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti eksiltmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve koltuk amacıyla palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada hudayinabit temizlense dahi ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili ancak çözüm uydurmak kendince işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı more info partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla koymak düşüncesince firmamıza lâhzada başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kese sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar